CHAI LATTE. The Mallows zefyrai. Stiklinis puodelis. Šaukštelis.
Šnabždesiai

Čili CHAI LATTE

Ekologiška CHAI LATTE su aštriomis aitriosiomis paprikomis. Tai – Hygge skonio CHAI LATTE. Hygge yra daniškas žodis, reiškiantis jaukumo būseną, šilumos ir geros savijautos jausmą, kuris atsiranda atliekant paprastus dalykus, pavyzdžiui, uždegant žvakes, leidžiant laiką vienumoje ar su artimaisiais, apsigobus minkšta antklode ir visada su šiltu gėrimu rankose.

Imbierinė CHAI LATTE

Ekologiška CHAI LATTE su šildančiu imbieru. Tai hygge skonio CHAI LATTE! Hygge – tai daniškas žodis, reiškiantis jaukumo būseną, šilumos ir geros savijautos jausmą, kuris atsiranda atliekant paprastus dalykus, pavyzdžiui, uždegant žvakes, leidžiant laiką su savimi ar artimaisiais, apsigobus minkšta antklode ir visada su šiltu gėrimu.

Original CHAI LATTE

Ekologiška klasikinė CHAI LATTE. Tai hygge skonio CHAI LATTE! Hygge – tai daniškas žodis, reiškiantis jaukumo būseną, šilumos ir geros savijautos jausmą, kuris atsiranda atliekant paprastus dalykus, pavyzdžiui, uždegant žvakes, leidžiant laiką su savimi ar artimaisiais, apsigobus minkšta antklode ir visada su šiltu gėrimu.

Avietinė CHAI LATTE

Ekologiška CHAI LATTE su avietėmis. Tai hygge skonio CHAI LATTE! Hygge – tai daniškas žodis, reiškiantis jaukumo būseną, šilumos ir geros savijautos jausmą, kuris atsiranda atliekant paprastus dalykus, pavyzdžiui, uždegant žvakes, leidžiant laiką su savimi ar artimaisiais, apsigobus minkšta antklode ir visada su šiltu gėrimu.

Sudėtis
Pagaminta iš natūralių ingredientų: ekologiško žaliavinio cukranendrių cukraus, ekologiško nugriebto pieno miltelių, ekologiškų saldžiųjų išrūgų miltelių, ekologiškos juodosios arbatos ekstrakto (2%), ekologiškų prieskonių, druskos ir natūralių kvapiųjų medžiagų. Tiesiog sumaišykite su šiltu vandeniu arba pienu ir mėgaukitės!

Paruošimo būdas
2-3 arbatinius šaukštelius užpilti 80 laipsnių °C vandeniu arba pienu.

The Mallows

Zefyrai su karamelės įdaru


  • Dėžutėje 5 vnt. x 18 g.
  • Dvigubos karamelės šokas!
  • Gardžiausi rankų darbo, su kakava ir sūdyta karamele zefyrai. Sukurti intymiai saldumo akimirkai patirti!

Dvigubos sienelės stiklinis puodelis

200 ml

Šaukštelis su spaustuku, 1 vnt.

Galimos spalvos: varinis, auksinis, nerūdijančio plieno.

Domina šis rinkinys? Rašykite mums!

Susisieksime su jumis per 24 valandas.
Norite greičiau? Skambinkite: +370-687-67038