Menas dovanoti.

Dovanų idėjų ir pakavimo platforma REBOX yra įmonių grupės REKŪRAI dalis. Nuo 2009 m. mes kuriame ir valdome visų formatų masinius renginius. Žinome, koks renginys ir kokia dovana žmogui kuria nuotaiką ir wow efektą, todėl garantuojame malonią patirtį kiekvienam REBOX pirkėjui ir dovanos gavėjui.

KAS MES ESAME

Nuo 2009 m. kuriame ir valdome visų formatų masinius renginius. Žinome, kas žmogui kuria nuotaiką ir wow efektą. Garantuojame malonią patirtį kiekvienam REBOX pirkėjui ir dovanos gavėjui.

Tvarumas ir inovacijos

Nuolat dalyvaujame parodose, bendraujame su pasaulinių tendencijų formuotojais, lankomės gamintojų dirbtuvėse ir išbandome atsirinktus gaminius, pirmenybę teikdami estetikos emocijai, tvarioms ir inovatyvioms idėjoms.

Verslui, šventei, kasdienai

Sutarties pasirašymo, projekto įgyvendinimo, kliento lankymo ar naujo darbuotojo sutikimo dovanos. Kolegų ar verslo partnerių gimtadieniai, Kalėdų šventės suaugusiesiems ir vaikams, Valentino diena, valstybinės šventės, Velykos ar Mamos diena – kiekvienai kasdienei ar šventinei progai turime sprendimus, pradedant dovanos turiniu ir baigiant pakuote.

Sukursime unikalų dovanų rinkinį

Jei ieškojote ir neradote jums tinkamo dovanų rinkinio, sukursime pagal jūsų poreikį, šventę ar temą. Pasiūlysime įvaizdinės pakuotės sprendimą ar įmonės prekės ženklo integraciją.

REBOX abonementas

Tai nauja paslauga rinkoje. Tapkite pirmiejį ją išbandę. Jei prisiminti artimiausių žmonių ar klientų šventines datas tampa nebeįveikiama misija, o dovanų paieška kelia įtampą, šis sprendimas bus geriausia metų investicija: REBOX dovanų abonemento turėtojų vardu supakuosime, užrašysime vardinę dedikaciją ir pristatysime ją jos gavėjui asmeniškai šventės dieną.

Interaktyvios dovanos

Turime interaktyvių dovanų sprendimus, kuomet dovanos turinį išpakuosite ir išbandysite kartu su virtualiu jos gidu. Tai gali būti virtuvės šefas, barmenas ar personažas, su kuriuo bendrausite nuotoliniu būdu ar video įrašą atsisuksite vėl ir vėl.

Įkvėpimui

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, sekite mus Facebooke ar Instagrame bei pirmieji sužinokite apie pasaulines dovanų tendencijas, naujas dovanų kolekcijas ir gaukite patarimų, kaip supakuoti ir įteikti dovaną, kad išpakavimo emocija sukurtų taip trokštamą wow efektą.

Atrinkome dovanas, pasižyminčias stipria estetikos emocija, pagamintas laikantis tvarumo ir socialinės atsakomybės principų

Tvarumo idėjos atsispindi visur – siekiama nulinio žaliavų likučio gamyboje, o jei ir lieka koks trupinys, atraiža ar medienos likutis, turi būti sugalvotas ir iš jo pagamintas koks nors naujas produktas, pavyzdžiui, medinė žvakidė. 

Naują aktualumo progresą įgijus ekologijai, vis daugiau dėmesio skiriama ne tik produkto kilmei, bet ir pakuotės ar produkto panaudojimo daugiafunkciškumui. Pavyzdžiui, dar viena šiemet populiari Kalėdų dovana yra arbatų Advento kalendorius – žolelių arbata perdirbto popieriaus pakuotėje, kurioje yra  arbatžolių sėklų arbatai pasisodinti ir užsiauginti, kad arbata būtų galima mėgautis dar ilgai.

Dar vienas svarbus dalykas – pandemija paskatino atrasti vietinius gamintojus, tai, kas yra arti namų: naudoti vietines žaliavas, burtis ir gaminti kartu su kaimynystėje esančiais partneriais, palaikyti savus gamintojus perkant vietinę produkciją.

Apibendrinant – panašu, kad šios Kalėdos bus tikrai kitokios, nes kintantis pasaulis skatina kūrybiškumą, netikėtus sprendimus ir suteikia naują kvėpavimą tvarumo bangai.

Vietinės kilmės prekės populiarios visur – Londone, Niujorke, Paryžiuje, Kopenhagoje. Kiekvienos minėtos sostinės provincijose – taip pat. Daugybė kūrėjų per karantinus pasitraukė į kaimiškas vietoves ir iki šiol kuria iš ten. Todėl kažko, dėl ko anksčiau tekdavo skristi į megapolį, dabar gali tekti ieškoti labai atokiame kaimelyje ar net saloje. Lietuviai per Kalėdas labai mėgsta pamaloninti save ar draugus gurmaniškomis dovanomis – prancūzišku sūriu, Provanso žolelėmis, itališkais keksais, Etiopijos kava (mes apskritai labai mėgstame valgomas dovanas), tačiau retas pagalvoja, kad artimuosius ar verslo partnerius galima nustebinti ir, tarkime, lietuviškomis marinuotomis sraigėmis, kurios pateikiamos pakuotėje su lietuviškos duonos skrebučiais ar krekeriais, šampanizuota arbata ir gražaus dizaino kamščiu šampano buteliui. 

Beje, Lietuvoje jau auginamos ne tik sraigės, bet ir midijos, o austrių mėgėjai jau gali mėgautis ne kažkur Prancūzijoje, o mūsiškėje Baltijos jūroje surinktomis austrėmis – šios jūros gėrybės jau skinasi kelią iš delikatesų į kasdienių produktų lentynas, nes yra tvarus, ekologiškas ir greitai paruošiamas produktas.

Kalbant apie pandemiją, ji padarė įtaką ir spalvinei gamai: įsivyravo žemės spalvos, pilka, juoda, taip pat įvairūs „prigesinti“ atspalviai. Net kalėdinių dovanų pakuočių kategorijoje, nepaisant čia tvyrančios spalvų gausos, pardavimų rekordus gerina pilka ir itin subtilios pastelinės spalvos, taip pat – klasikinė juoda su juodu kaspinu ir balta – su raudonu.

Domina šis rinkinys? Rašykite mums!

Susisieksime su jumis per 24 valandas.
Norite greičiau? Skambinkite: +370-687-67038

    Domina šis rinkinys? Rašykite mums!

    Susisieksime su jumis per 24 valandas.
    Norite greičiau? Skambinkite: +370-687-67038