Pledas. Ajurvedos grožio arbata. Marus saldainiai.

Saudade

Pledas

Žiema – tai ne tik metų laikas, tai – šventė. Laikas sau ir jūsų mylimiausiems. Jaukūs susitikimai, apkabinimai. Išliekantys ir šildantys it vilnos pledas, kuris sukurtas bendradarbiaujant su dizaineriais, kurie dalijasi aistra natūralioms medžiagoms ir naujoms kūrybinėms skandinaviško dizaino perspektyvoms. Spalvos ir žaliavos šiame plede interpretuojamos į gražius dizainus, kurie sužadina visus jūsų pojūčius, kviečia liesti, jausti ir įsimylėti.

Sudėtis: 100% šukuota vilna

Spalvos: rusvos, žalsvos, mėlynos, juodos, gelsvos ir rožinės spalvų dryžių deriniai
Dydis: 130 x 190 cm

Ajurvedos grožio arbata

Ajurveda – tai senovinė sveikatos priežiūros sistema, kuri Indijoje praktikuojama jau daugiau kaip 5000 metų. Ajurveda, kilusi iš dviejų sanskrito kalbos žodžių ayus (gyvenimas) ir veda (mokslas arba žinios), yra holistinė praktika, kurioje naudojamos natūralios žolelės ir prieskoniai protui, kūnui ir dvasiai subalansuoti.

Stiklinis indelis 60 g. Sudėtis: Saldymedžio šaknis / cinamonas / citrinžolė / melisa / apelsinų žievelės / pipirmėčių lapai

Paruošimo būdas: Kiekis 2-3 arbatiniai šaukšteliai. Laikas 5-10 min. Temperatūra 100 laip. cels.

Marus saldainiai

Marus saldainiai, tai daugiau nei “gabalėlis saldumyno prie kavos”,- tai juslinė patirtis, kurioje skonis, tekstūra ir vizualinė išraiška dera kartu. Sukurti neįprastus skonius sudėtinga užduotis, nes reikia suderinti penkis pagrindinius skonius: rūgštų, saldų, sūrų, kartų ir umami. Todėl šiuose saldainiuose dažniausiai būna du įdarai – ganašo ir vaisių tyrės arba ganašo ir sūdytos karamelės. Šokoladas parinktas išlaikant skonio pusiausvyrą ir suformuotas taip, kad burnoje tinkamai traškėtų.

Jūs pamatysite ir pajausite, kad kiekvienas saldainio gabalėlis pats savaime yra mažas desertas – mažas gastronominio meno kūrinys, kuriame skonis ir išvaizda dera tarpusavyje.

Turinys

Dėžutėje 8 vnt. (110 g.) 4 skirtingų skonių šokolado gabalėlių:

  • 2 x su laimo ir mango karamele
  • 2 x su kava ir kardamonu
  • 2 x su Brunsvingeriu ( Danišku kavos pyragu)
  • 2 x su avietėmis ir vanile

Domina šis rinkinys? Rašykite mums!

Susisieksime su jumis per 24 valandas.
Norite greičiau? Skambinkite: +370-687-67038