Jazminų arbatos šampanas. Marus saldainiai. Kalėdų žaisliukai. Kamštis buteliui.
Okata

Jazminų arbatos šampanas (750 ml)

Pirmasis putojančios arbatos gėrimas, tapęs naujiena pasaulinių gėrimų kategorijoje.
Šis jazminų arbatos šampanas yra su švelniu jazminų, ramunėlių ir citrusinių vaisių aromatu. Tai ekologiškas, veganiškas, nealkoholinis putojantis gėrimas, kurio pagrindą sudaro kruopščiai atrinktos išskirtinės baltosios ir žaliosios arbatų mišiniai, suteikiančios gėrimui šviesiai žalią spalvą su geltonais atspalviais.

Naujasis gėrimas sulaukė didelės sėkmės – jis tapo mėgstamiausiu gėrimu 23 pasaulio šalyse ir yra patiekiamas daugiau nei pusšimtyje „Michelin” restoranų visame pasaulyje.

Putojančią jazminų arbatą patiekite atšaldę iki 5 laipsnių temperatūros šampano taurėje kartu su įvairiais užkandžiais, vegetariškais ar lengvais pagrindiniais patiekalais ir desertais.

Svajonė sukurti puikaus skonio nealkoholinį putojantį gėrimą tapo realybe, nes kiekvienas nusipelnė puikios taurės burbuliukų!

Marus saldainiai

Marus saldainiai, tai daugiau nei “gabalėlis saldumyno prie kavos”,- tai juslinė patirtis, kurioje skonis, tekstūra ir vizualinė išraiška dera kartu. Sukurti neįprastus skonius sudėtinga užduotis, nes reikia suderinti penkis pagrindinius skonius: rūgštų, saldų, sūrų, kartų ir umami. Todėl šiuose saldainiuose dažniausiai būna du įdarai – ganašo ir vaisių tyrės arba ganašo ir sūdytos karamelės. Šokoladas parinktas išlaikant skonio pusiausvyrą ir suformuotas taip, kad burnoje tinkamai traškėtų. 
Jūs pamatysite ir pajausite, kad kiekvienas saldainio gabalėlis pats savaime yra mažas desertas – mažas gastronominio meno kūrinys, kuriame skonis ir išvaizda dera tarpusavyje.
Dėžutėje 8 vnt. (110 g.)

Kalėdų žaisliukai

Kalėdinė pakabinama dekoracija Kalėdų eglutei ar stalo puošybai. Dėžutėje pasirinktinai yra 4 metaliniai purkšti auksinės arba sidabrinės spalvos dekoracijos elementai su šilkiniu kaspinėliu pakabinimui.
Žaisliukai pagaminti iš cinko lydinio, išmatavimai 5×5 cm.
Galimi dekoracijų pasirinkimai (aukso arba sidabro spalvos):
  • 4 žvaigždutės
  • 4 eglutės
  • 4 konkorėžiai
  • 4 širdelės

Domina šis rinkinys? Rašykite mums!

Susisieksime su jumis per 24 valandas.
Norite greičiau? Skambinkite: +370-687-67038