Midijos. Vynas. Duonos riekelės. Pjaustymo lentelė. Rankšluostėlis.
Elementai
 • Variantas 1

  Mėlynosios konservuotos midijos FANGST (130 g)

  Šaltame Danijos Limfjordeno įlankos vandenyje mėlynosios midijos (blåmuslinger) auga lėtai ir taip įgyja ypač gerą skonį bei tekstūrą. FANGST midijos buvo rūkytos buko mediena ir konservuotos šaltai spaustame rapsų aliejuje.
  Valgykite midijas ir kitas smulkias žuvis, nes jūros gėrybės daugumos ekspertų yra pripažįstamos tvaresniu maisto šaltiniu nei bet kuri mėsa.

 • Variantas 2

  Limfjordo moliuskai FANGST (130 g)

  Danijos Limfjordeno įlankos gamtinės sąlygos yra labai palankios auginti moliuskus, tad čia jie įgauna švelnų, lengvai sūrų skonį ir tvirtą struktūrą. Siekiant išsaugoti jų subtilų skonį, moliuskai yra konservuoti šalto spaudimo rapsų aliejuje.

 • Variantas 3

  Farerų salų lašiša FANGST (130 g)

  Danijos Limfjordeno įlankos gamtinės sąlygos yra labai palankios auginti lašišas. Tad čia jie įgauna švelnų, lengvai sūrų skonį ir tvirtą struktūrą. Siekiant išsaugoti jų subtilų skonį, šie FANGST moliuskai yra konservuoti šalto spaudimo rapsų aliejuje.
   
  Svoris 130 g.

 • Variantas 4

  Šiaurietiškos sardinės FANGST (130 g)

  Tai Baltijos jūros šprotai – nedidelės žuvelės, kurių tradiciškai buvo gausiai iškraunama Skandinavijos ir Baltijos jūros pakrantėse. Čia ji buvo ruošiama rankomis ir konservuojama skardinėse, kad būtų parduodama kaip šiaurietiškas sardinių variantas.
  Šios sardinės yra lengvai parūkytos ir konservuotos su viržiais ir ramunėlėmis.

Medinė pjaustymo lentelė

Gamtos nugludinta, žmogaus patobulinta pjaustymo lentelė iš natūralaus ąžuolo, aliejuota maistiniu aliejumi.
Dydis 25x22x2,5 cm

GOTS

Medvilninis rankšluostėlis

Megztas virtuvinis rankšluostėlis pagamintas iš 100 % GOTS sertifikuotos ekologiškos medvilnės. Tai funkcionalus ir gražus, patvarus ir labai gerai sugeriantis drėgmę, minkšto audinio rankšluostėlis.
Dydis 28×28 cm. Priežiūra: skalbti 60 °C temperatūroje, galima džiovinti džiovyklėje.

Riporta Pinot Grigio

Baltasis vynas

Pikantiškas šiaudų geltonumo spalvos su aukso atspindžiais baltasis vynas su vaiskiu persikų, greipfruto, žaliosios citrinos aromato prieskoniu bei turintis muskato ir vanilės poskonį.
Šis baltasis vynas gaminamas iš Pinot Grigio vynuogių, kurios surenkamos Pietų Italijoje: Abrucų, Apulijos bei Sicilijos regionuose.

Domina šis rinkinys? Rašykite mums!

Susisieksime su jumis per 24 valandas.
Norite greičiau? Skambinkite: +370-687-67038